16 czerwca 2024

Krótka recenzja gry – Gears Tactics

Pokonanie Ukkona, specjalisty od genetyki, może okazać się eliminacją na miarę wygrania wojny. Szarańcza bowiem wydaje się nie do zatrzymania, a jej zwycięski pochód nie spotyka należytego oporu. W Gears Tactics akcja gry toczy się dekadę przed wydarzeniami z pierwszej części znanej i lubianej serii.

Gears Tactics – zdolni i gotowi

Zespół, który wyznaczył sobie za cel eliminację Ukkona, składa się z Gabe’a Diaz, Marcelli “Specter” Trinh, Mikayly Dorn i Sida Redburna. To oni przedzierają się przez teren nieprzyjaciela, by dostać się do ostatecznego celu. Wyszkoleni, silni, gotowi do walki i poświęcenia, jako jedni z nielicznych radzą sobie w walce z hordami przeciwników, którzy raczej nie odpuszczą pola bez walki.

Zdolni i pewni siebie doskonale radzą sobie w walce twarzą w twarz, jak i w ostrzale z dystansu.

Systematyczny progres w grze

Wraz z postępem gry rozwijamy tu zdolności bohaterów. Wyposażamy ich w jeszcze bardziej śmiercionośną broń. Tworzymy z nich prawdziwych żołnierzy godnych naśladowania. Patriotów, którzy z chęcią oddadzą życie w imię dobrej sprawy. Którzy nie czują strachu ani respektu przed silniejszym od siebie przeciwnikiem.

Długo oczekiwany moment w Gears Tactics

Z czasem przechodzimy kolejne etapy rozgrywki, stawiamy czoła olbrzymim i niebezpiecznym bossom. Siejemy spustoszenie w szeregach wroga i być może ostatecznie dochodzimy do upragnionego celu. Do ostatniego zadania. Jednego z wielu, a jednak tak wyczekiwanego.

Recenzja Gears Tactics – podsumowanie

Gears Tactics to taktyczna, turowa gra wzorowana na najlepszych produkcjach gatunku, takich jak XCOM. Stworzona w Unreal Engine 4 w pełni wykorzystuje jego możliwości, stawiając na urzekającą oprawę, szczegółowość środowiska, jakość i funkcjonalność.

Więcej recenzji gier znajdziesz w serwisie www.egracze.pl.